efekt kyseliny chlórnej proti SARS-CoV-2

Efekt kyseliny chlórnej proti SARS-CoV-2

Z médií nám je už známe, že Južná Kórea zvládla krízovú situáciu vyvolanú vírusom SARS-CoV-2 za dva mesiace a to dokonca bez akýchkoľvek tvrdých opatrení v podobe uzatvorených hraníc,  zákazu vycestovania alebo zatvorených obchodov. Tiež sa pýtate ako je to možné? Prezradíme Vám, aký bol jej kľúč k úspechu.

Riešením je kyselina chlórna. Jedná sa o slabú kyselinu, ktorú nájdete aj v našom produkte FORCHEM AIR 250 PLUS. Táto kyselina je podstatnou zložkou dezinfekčnej zmesi, ktorá je generovaná elektrolýzou.

Nielen, že je príprava tohto dezinfekčného roztoku s obsahom kyseliny chlórnej časovo nenáročná a ekologická, v Južnej Kórei sa ukázalo, že má rozsiahle dezinfekčné účinky. Dokonca bola účinnejšia pri čistení povrchov ako iné dezinfekčné prostriedky!

Inšpirujte sa preto vzorom Južnej Kórei a pozrite si na nižšie uvedenom odkaze prezentáciu Dr. Kwang Bum Parka, výkonného riaditeľa spoločnosti MegaGen Implant Co. z Južnej Kórei. Podobne ako aj naša spoločnosť dospel k ekologickému a efektívnemu riešeniu ktorého spoločným menovateľom je pojem: kyselina chlórna.


Zatiaľ žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená. Web stránka je voliteľné pole.

KomentárKomentár
Vaše menoVaše meno
E-mailE-mail
Web stránkaWeb stránka

Súhlasím so zásadamiPrivacy